..: Menu :..

 Strona główna

 Co to jest noni

  Historia

Soki Noni
WSPÓŁPRACA
Zamówienie

Spotkania na temat noni

Kontakt

 

 

 

SOK MAX

STRONA GŁÓWNA       ZAMÓWIENIE SOKU NONI      WSPÓŁPRACA    SPOTKANIA NA TEMAT NONI 

Sok MAX

Sok Max 

COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁY SOK 

Firma Morinda® (Tahitian Noni International) przedstawia Max - Najbardziej ekscytujący napój Morinda® Inc. jaki kiedykolwiek powstał. Max jest zupełnie nowym produktem, który wykracza ponad wszystko, co jest dostępne na rynku. Innowacyjni naukowcy Morindy sformułowali Maxa tak, by był najsilniejszym produktem jaki obecnie posiadamy. Jak powiedział John Wadsworth, Prezydent Morinda "Gdybyśmy wiedzieli wtedy to, co wiemy teraz rozpoczęlibyśmy działalność naszej firmy w 1996r. właśnie od tego produktu."

Max dostarcza oryginalną kombinację irydoidów z różnych źródeł w pysznej, naturalnej mieszance oraz dostarcza niesamowitą ilość 120mg irydoidów w 60ml. Jest to nasza najsilniejsza formuła. Naszym flagowym źródłem irydoidów jest Noni (Morinda citrifolia), które jest niesamowitym owocem wykorzystywanym od wieków przez rdzennych mieszkańców Polinezji jako źródło witalności. Oprócz Borówki Amerykańskiej (Vaccinium corymbosum) dodajemy także dodatkową wartość, dobrze znanego oraz udokumentowanego ze względu na swoje działanie ekstraktu z Owocu Oliwnego (Olea europaea) oraz Derenia Jadalnego (Cornus mas), 2 spośród unikalnych składników Maxa.

Do powyższych składników będących źródłem Irydoidów dodaliśmy też owoc Aceroli, tym samym zwiększając efektywność napoju Max. Max zawiera naturalnie występującą witaminę C, która przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym powodowanym przez wolne rodniki i tym samym pozwala dłużej cieszyć się zdrowiem. Przyczynia się także do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naszego układu odpornościowego, prawidłowego formowaniu się kolagenu co wpływa na poprawę stanu skóry, zębów i chrząstek. Witamina C dodatkowo wspomaga prawidłowy metabolizm i redukuje oznaki zmęczenia.

Urozmaicona i zrównoważona dieta oraz aktywny tryb życia to esencja zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ponadto Thrive Max daje najwięcej energii niż jakikolwiek inny produkt z Noni dlatego też jest polecany dla sportowców i młodzieży która się chce wzmocnić.

Tahitian Noni™ Thrive MAX zawiera irydoidy takimi, jakie stworzyła je natura. 29 różnych rodzajów irydoidów. Każde 60ml dostarcza 120mg irydoidów z naturalnych źródeł roślinnych.  

Nie zawiera cukru ani substancji słodzących.

Dostępne w szklanych butelkach 750ml 

Ceny (bez kosztów wysyłki):

 

4 x szklana butelka 0,75l  4 x 0,75l - 770 zł


Składniki:

Morinda citrifolia (noni) nektar z czystego puree z noni i soku z koncentratu z Polinezji Francuskiej 48,5%, Cornus mas (Deren Jadalny) puree 19,4%, Vitis vinifera (Winogrono) koncentrat soku, Vaccinium corymbosum (Borówka Amerykańska) sok z koncentratu 13%, Prunus cerasus (Wiśnia Pospolita) koncentrat soku, Olea europaea (Oliwka) ekstrakt z owoców 0,9%, Malpighia glabra (Wiśnia z Barbados, Acerola) koncentrat soku, Vaccinium macrocarpon (Żurawina) koncentrat soku, naturalne dodatki smakowe. Pasteryzowany.

Nie został wyprodukowany z suszonego lub sproszkowanego noni.

STRONA GŁÓWNA       ZAMÓWIENIE SOKU NONI      WSPÓŁPRACA    SPOTKANIA NA TEMAT NONI 


Waldemar Domagała - Niezależny Konsultant "Morinda" UK ID 1645541 . Tahitian Noni® jest znakiem towarowym Morinda® Inc. Użyto za pozwoleniem © Morinda® Inc.