..: Menu :..

 Strona główna

 Co to jest noni

  Historia

Firma Morinda® (Tahitian Noni International)

 Produkcja

 
PRODUKTY:
Soki Noni
Kosmetyki do ciała i włosów
Suplementy
Kolagen
WSPÓŁPRACA
Zamówienie

Spotkania na temat noni

Kontakt

 

 

 

NONI + GLUKOZAMINA

Noni + Glukozamina

Prowadząc aktywny tryb życia należy dostarczać organizmowi odpowiednią ilość witamin i minerałów. Na rynku dostępne są różne suplementy diety pochodzenia chemicznego. Jednak zdecydowanie zdrowsze i o lepszym działaniu są koncentraty. Jednym z nich jest Noni+Glukozamina.
Ruch jest niezbędny w naszym życiu. Ważna jest też odpowiednia dieta. Są jednak pewne składniki, które szybko się wypłukują, bądź nie jesteśmy w stanie przyswoić ich w odpowiedniej ilości z jedzenia. dlatego musimy je dostarczyć z zewnątrz. Wybierając koncentrat mamy pewność, że zostanie on odpowiednio dostarczony tam, gdzie powinien trafić, a nie wydalony.
Noni + Glukozamina wpływa na tkankę chrzęstną, wzmacniając ją i odbudowując. Regeneruje zwyrodniałe stawy, łagodzi ich ból.  Zawarty w koncentracie olej z nasion Morinda zawiera witaminy A i E, kwasy tłuszczowe nienasycone i antyoksydanty. Dzięki czemu wpływa na pracę naszej wątroby, regenerując ją. Chroni nasz organizm przed chorobami serca czy miażdżycą.

Koncentrat z owoców noni zawierający kompozycję składników Tahitian Noni Original najwyższej jakości z naturalną glukozaminą, która jest ważnym elementem budulcowym chrząstki stawowej i płynu stawowego. Idealny dla wszystkich, którzy chcą żyć aktywnie. Ten jedyny w swoim rodzaju produkt wpływa na tkankę chrzęstną, wzmacniając ją i odbudowując. Regeneruje zwyrodniałe stawy, łagodzi ich ból. 
Stosowanie koncentratu Noni+ Glukozaminy jest polecane osobom mającym problemy ze stawami, bóle stawów, prowadzącym aktywny tryb życia oraz tym, których stawy są nadmiernie obciążone.
Glukozamina to aminocukier występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Jest składnikiem budulcowym tkanek, których zadaniem jest ochrona stawów, jak tkanka łączna, płyn stawowy i chrząstka. W suplementach diety glukozaminę oferuje się w dwóch postaciach: jako chlorek (Hcl) lub jako siarczan. Glukozamina stosowana w naszym koncentracie z owoców noni jest bardziej stężona niż siarczan, a ponadto zawiera mniej soli. Wraz z wiekiem ilość naturalnej glukozaminy wytwarzanej przez organizm zaczyna spadać. Wraz ze spadkiem poziomu glukozaminy zaczynasz odczuwać obrzęk i sztywność stawów.

Każda porcja Noni + Glukozamina zawiera także korzystne irydoidy i polifenole, które, jak wykazano, hamują tworzenie się AGE (zaawansowane produkty końcowe glikacji)

 

Wspomaga aktywny tryb życia
Pomaga utrzymać prawidłową kondycję stawów
Wspiera regenerację chrząstki stawowej
Pomaga w uzupełnieniu mazi stawowej
Zapobiega stanom zapalnym i nawrotom bólu
Pomaga utrzymać zdrowe tkanki i komórki
Łagodzi objawy związane ze starzeniem się stawów

Dostępne w szklanych butelkach 240ml 

Cena (bez kosztów wysyłki):

szklana butelka 0,24l  1 x 0,24l - 65,00 zł 

Składniki:

Woda, sproszkowana glukozamina Hcl ze skorupiaków(18%), koncentrat owoców Morinda citrifolia (noni, owoce z Polinezji Francuskiej 13,7%), koncentrat soku z borówki, koncentrat soku z czerwonego winogrona, koncentrat soku z białego winogrona, naturalne dodatki smakowe.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA:
w ramach zrównoważonego i urozmaiconego odżywiania oraz zdrowego trybu życia zalecamy spożywanie dziennej dawki 8 ml. Wymieszanej z ulubionym napojem.


Waldemar Domagała - Niezależny Konsultant "Morinda" UK ID 1645541 . Tahitian Noni® jest znakiem towarowym Morinda® Inc. Użyto za pozwoleniem © Morinda® Inc.